Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpravy o smyslu dějin a člověkově poslání ve světě
Obsahují rozbor doby, v níž žijeme, návrat k tradičním hodnotám po nových cestách, příprava Nového světa jako eschatologického vyvrcholení dějin.


ZÁPAS O NOVÝ SVĚT

ObrazekPříčiny dnešní hluboké krize po rozpadu komunistického bloku, kterým skončilo období ateistického humanismu a který otevřel přechodnou dobu, kdy se jisté politické elity snaží uskutečnit svou "globální vládu", opírající se o panteistickou ideologii New Age.
100 stran

 

 

 

 

CIVILIZACE LÁSKY

Duchovní destrukce Evropy nás dovedla až k dnešní materialistické konzumní společnosti, a tak je ve skutečnosti dovršován komunismus, tentokrát ne mocenský, ale duchovní. Ale právě touto destrukcí budou obnaženy zdravé křesťanské základy, na nichž bude postavena civilizace lásky.
96 stran, 90 Kč.

ZVONY NAD EVROPOU

Obrazek

ZVONY NAD EVROPOU, volně navazující na dvě předchozí rozpravy ZÁPAS O NOVÝ SVĚT A CIVILIZACE LÁSKY, přinášejí soubor současných vědeckých důkazů o neudržitelnosti evolucionistické ideologie, ať už ateistické či panteistické. Dnešní poznatky naopak prokazují, že do naší Země je vepsáno svědectví o platnosti křesťanského stvořitelského názoru, tak jak je doložen Biblí a zejména její knihou Genese. S ní jsou v souladu všechny geologické, archeologické a antropologické nálezy o prvním osídlení Země, o celosvětovém kataklysmatu Potopy i o židovském Exodu, spojeném s rozsáhlou egejskou katastrofou. V dalším jsou sledovány dějiny Izraele a křesťanských národů, a to zejména z hlediska jejich postupného eschatologického dovršování, ode hrávajícího se ve znamení zápasu sil Dobra se silami Zla, který v nové době započal cyklem světových revolucí a který vrcholí právě dnes, v době uskutečňování globální světové vlády a po sledních střetů, po nichž mocenské síly „Pozemské obce“ budou definitivně poraženy a odklizeny, aby uvolnily místo k ustavení civilizace lásky.
288 stran

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Preco tu mate taky chaos

(silvester, 28. 10. 2013 22:00)

Som velmi sklamany co tu na tej stranke nachadzam , reklami na horoskop , odkaz na nejake ludove misje ,co tam sa pajedi nejaky kazatel , ked to zakladal pan press, tak iste ani nechiroval do akeho bludarstva a špiritizmu to zajde ,

Dotaz

(Lenka Marečková, 13. 4. 2013 23:06)

Dodbrý den! Ráda bych získla a knihu MARIA - MARIÁNSKÁ ZJEVENÍ A PO SELSTVÍ LIDEM 20. A 21. STOLETÍ,5. přepracované vydání,. Je možné si ji u Vás objednat? Pokud ne,poradíte mi, kde ji mohu získat? Děkuji, Lenka Marečková