Jdi na obsah Jdi na menu
 


LUCIE - DOVRŠENÉ BOŽÍ DÍLO

ObrazekJežíšova naučení francouzské omilostněné duši o Konci časů a závěrečném dovršování velkolepého Božího díla, spojeného s hlubokou očistou a konverzí světa.
72 stran

 

"Mé milované děti, má poselství jsou zde proto, aby byla stavebními kameny Království mého Otce. Základy jsou vytvořeny mým Evangeliem, a vy budete se mnou pokračovat v budování této stavby, která se pozvedne k nebi, ale ne v nepořádku, jak tomu bylo s Babylonskou věží, ale v Jednotě. Neboť výstavbu umožní jednota srdcí a milosrdná láska, která jí zajistí dokonalost a pevnost."


MARIE SEVRAYOVÁ - BOŽSKÉ VÝZVY

Obrazek

Výbor ze slavné knihy Ježíšových naučení o spojení duše s Bohem, uskutečnitelném i v dnešní neklidné době.
56 stran

Tato útlá knížka je v pořadí druhou publikací v zamýšleném souboru novodobých duchovních skvostů a bezprostředně navazuje na „Dovršené Boží dílo“ Lucie z Francie.
Obě tyto knihy spojuje jejich původ: to sám Božský Mistr Ježíš Kristus je diktoval svým vyvoleným duším. Zatímco Dovršené Boží dílo je jakýmsi duchovním pochodem do civilizace lásky, „Božské výzvy“ v nás chtějí prohloubit duchovní rozjímavý život a bezprostředně nás spojit s Bohem, a to novými nekonvenčními cestami přímého přilnutí k Bohu, bez namáhavé cesty staré asketické mystiky, ke které se dnešní člověk i beztak už necítí povolán.
Oproti dříve atletickým úkonům askese dnes stačí jen jediné: uposlechnout Boží výzvy a otevřít se Bohu, aby tak on sám svou milostí v nás mohl uskutečnit zázraky nového života s ním a v něm.
Předložený text je vybrán z publikace francouzské omilostněné duše Marie Sevrayové, zveřejněné pod názvem Divins Appels (Božské výzvy) s imprimatur pařížského biskupa Michela Potevina z roku 1955; od té doby toto dílo hluboké mystiky vyšlo ve Francii v devíti vydáních a bylo přeloženo do hlavních cizích jazyků.
Marie Sevrayová, rozená Guillemainová (1872 - 1966) byla obětavou matkou rodiny a později babičkou, která se rozdávala ve službě bližním a s hlubokou zbožností žila svou každodenní víru.
Její Božské výzvy zveřejněné v rozsahu asi 200 tiskových stran malého formátu jsou vlastně i samy o sobě výborem z ne tisíc deníkových stran, které Sevrayová napsala podle Ježíšových diktátů od července 1928 do července 1965.
Božské výzvy v této stručné formě mají být podle přání božského Inspirátora rozšířeny po celém svět což se také de Snažili jsme se na ně upozornit i české čtenáře při několika příležitostech: některé kratší texty jsme přeložili pro naši publikaci Mariin Nebeklíč, ale zejména jsme jim věnovali půlstránkový přehled s komentářem v našem dvouměsíčníku Na Konci časů č. 11 z dubna 1997.

Svědectví kardinála Jeana Gyota:
„Velmi jsem ocenil horoucnost a hloubku těchto BOŽSKÝCH VÝZEV, které nám zprostředkovala paní Sevrayová. Obzvláště jsem ocenil, že vnitřní život je doporučován i v průběhu aktivního života. Vtom je zcela autentická spiritualita. Nechť z toho těží mnoho prostých a velkorysých duší!“


MARGUERITE
POSELSTVÍ MILOSRDNÉ LÁSKY MALÝM DUŠÍM

ObrazekZe 4. dílu Ježíšových rozmluv s Markétou z Belgie o dnešním naplňování času a blízkém příchodu Kristovy vlády.
80 stran

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

knížky na Slovensko

(bára, 20. 4. 2010 17:22)

Milá Oľga,
také Vás srdečně zdravím. Ptala jsem se paní Pressové (tel. číslo 549 250 867), za posílají knížky na Slovensko, a ona říkala, že ne ve větším množství. Asi bude dobré zavolat přímo jí a domluvit se s ní.
Přeji hezké jarní dny.

Prosba

(Oľga, 19. 4. 2010 23:16)

Christos Voskres
Srdečný pozdrav zo Slovenska Vám posielam a zaroveň Vasa prosim o informaciu.Veľmi ma zaujali knihy z Vašho nakladateľstva.Chcem sa spýtať či knihy posielate aj na Slovensko.
Ďakujem Oľga

Poselství milosrdné lásky malým duším.

(Karel , 5. 3. 2010 23:56)


Ježíš:
Láskou hořící Bůh stvořil svět,
aby dal této lásce účel.
Nestvořil jsem lidstvo pro ně samotné,
nýbrž pro svou lásku.
Nestvořil jsem člověka, aby užíval rozkoše na
této zemi,
nýbrž pro jeho slávu v nebi skrze lásku,
kterou mně dokázal už zde na zemi.
Karel

už vim

(jan, 24. 12. 2008 14:41)

omlouvám se

konkrétně

(jan, 24. 12. 2008 14:39)

která

POSELSTVÍ MILOSRDNÉ LÁSKY MALÝM DUŠÍM

(Marek, 28. 10. 2008 22:47)

Táto kniha je super!!! Zmení vám život!!!